Şile Baymak Servisi

Kategori: Genel | 0
Şile Baymak Servis

Şile Baymak kombi servisi kapsamında siz değerli müşterilerimize kesintisiz hizmet sunan servisimiz, Şile bünyesinde faaliyet gösteren en aktif servisler arasında yer almaktadır. Tüm yıllık servis bakımlarının yanı sıra arıza tespiti ve arızanın çözümü konusunda da müşterilerinin yanında yer alan firmamız, kaliteli işçilik ve malzemeden ödün vermeyen çalışma anlayışı ile, kombi arızalarınıza kalıcı çözümler sunmaktadır.

Şile genelinde hizmet veren firmamız, Baymak servisi arayan müşterilerinin en fazla tercih ettiği yetkili servisler arasında bulunmaktadır.

Kombi bakımının ya da arızasının emin ellerde yapılması, hayati önem taşımaktadır. Yanlış yapılan her uygulama, bazen büyük çaplı can ve mal kaybına ya da bunların zararına uğramasına neden olabileceği için, tüm servis, bakım ve onarım işlemlerinizi, yetkili ellere bırakmanız daha fazla maddi kayıplar yaşamanızın yanı sıra, hayati kayıplarında önüne geçecektir. Bu nedenle Şile Baymak yetkili kombi servisi olarak, cihazlarınızda kullanacağımız ürünler tüm standartları kapsayan ve Baymak’ın kullanımına izin verdiği ürünlerdir.

Kullanılacak parça kalitesinin yanı sıra teknik personelimizin titiz çalışmaları da, kombilerinizden en iyi performansı elde edebilmenize olanak tanımaktadır. Baymak kombi servisi olarak verdiğimiz kombi bakım ve onarım hizmetlerinin yanı sıra, Şile petek temizleme hizmeti ile de, kombiye bağlı tüm ekipmanlardan en iyi verimi almanıza olanak tanıyarak, bütçenize önemli katkılar sunuyoruz.

Kışlık Kombi Bakımınızı Yaptırdınız mı?

Kombilerden ciddi anlamda verim alınabilmesi için, kombi cihazlarında arıza bulunmasa bile, yılda iki kez rutin bakımlarının yapılması önerilmektedir. Kombi bakımı özellikle kış aylarından önce yapılarak, cihazın gereksiz yere aile bütçesine vereceği zararların önüne geçilmektedir.

Bu maddi zararlar bazen elektrik faturanıza yansırken, genellikle de doğalgaz faturasına yansımaktadır. Yanlış ayarlamalar ve bakımsız kombiler, bu sayede kış aylarında bütçenize zannedildiğinden daha fazla zarar vermektedir. Şile Baymak kombi servisi hizmeti alarak, kışın çetin günlerine gönül rahatlığı ile merhaba diyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 + 17 =