İstanbul Anadolu yakasının Çekmeköy, Sancaktepe, Alemdağ, Taşdelen, Şile ve Adalar bölgesine Baymak Yetkili Kombi servisi hizmeti veren firmamız model ayırt etmeden hizmetini sürdürmektedir.

Başta Kombi ServisiKombi bakımıKombi Tamiri ve  Kombi Montajı olmak üzere Baymak marka kombiler için 7 gün 24 saat uzman kadrosu ve gelişmiş yedek parça stok’ u ile aralıksız hizmet vermeye devam etmektedir.

Kaloriferleri ısıtmak ve sıcak su elde etmek için kullanmakta olduğunuz gaz yakıcı cihazlarınıza bakım ve servis hizmeti vermekteyiz. Baymak kombi tamiri ve bakımı yerinde veya atölyemizde titizlik ile ekiplerimiz tarafından yapılarak müşterilerimizin mağduriyeti giderilir. Uyguladığımız her işlemi firmamız garanti altına almaktadır. Sürekli farklı ustalar çağırarak kombinizi tehlikeye atmayın. Baymak kombi servisi ile sürekli olarak çalışmayı sağlayın böylece cihazınızda daha önce hangi işlemlerin uygulandığı nelerin yapıldığı ve nelerin yapılması gerektiğini daha iyi anlarsınız.

Her servisin fiyatları değişiklik gösterdiğinden bu konuda sıkıntı çekmemiş olursunuz. Hizmetini aldığınız firmanın kullandığınız kombi modeli üzerinde gerekli yedek parçaya sahip olduğundan çalışan sayısının fazla olduğundan ve fiyatların piyasanın çok üstünde olmadığından emin olunuz. Uygulanan işlemin büyük çoğunluğunu işçilik oluşturduğundan istenilen fiyatlarda farklılıklar görülebilmektedir bu yüzden en uygun baymak kombi servisi seçerken fiyatlarını önceden sorunuz.

Üretilen ve üretilmiş tüm Baymak kombi modelleri hakkında sürekli kendimizi geliştirerek bilgi sahibi olmaktayız. Çalışanlarımız durağan değil dinamik bir yapıya sahip ustalar olup kendilerini her gün geliştirerek sizlere vermiş olduğu hizmet kalitesini yükseltmektedir. Büyük paralar verip günlük ihtiyaçlarınızı karşılamak amacı ile kullanmakta olduğunuz kombilerinizi kimin eline teslim ettiğinizi unutmayın. Mutlaka baymak yetkili servis olan firmamızı tercih edin. Bu doğrultular üzerinde bizleri tercih etmeniz durumunda 7 gün 24 saat ve uzun süreler sizler ile çalışmak bizlere gurur verecektir.