Kombi Bakımı; Sonbahar mevsiminin başlangıcında her yıl mutlaka yapılması öngörülen ve soğuk kış günleri gelmeden önce cihazınızın incelenip gerekli tetkiklerin yapılması ile meydana gelebilecek büyük arızaların önceden tespit edilerek arızayı ve masrafı minimum seviyeye indirip cihazınızın ömrünün uzatılması işlemine denir. Baymak kombi bakım fiyatları için teklif alabilirsiniz.

Ne yazık ki günümüzde herhangi bir servislik bilgisi ve belgesi olmadan sadece kulaktan dolma bilgiler ile Baymak kombi servisi işi yapmaya başlayan kişi ve kuruluşlar türemiştir. Bu kişi ve kuruluşların İnternet sitelerinde Baymak kombi bakımı fiyatları oldukça düşük seviyeye çekilmiştir. Ana amaçları bir şekilde kullanıcıların evlerine giriş yaparak ekstra masraflar ve gereksiz parça değişimleri ile müşterileri kandırmaktır. Şayet bu şekilde tuzaklara düşmemek istiyorsanız telefonda görüştüğünüz ilgili şahıstan firma irtibat bilgilerini mutlak suretle isteyiniz. Baymak yetkili servis olmayan hiçbir firmadan hizmet almayınız. Vergi numarası ve adres beyan etmeyen kişi ve kurumlar ile kesinlikle çalışmayınız.

Bizleri tercih etmeniz durumunda Baymak kombi bakımı hizmetinde aşağıdaki işlemleri gerçekleştiririz.

  • Baymak kombinizin model olursa olsun yanma verimini arttırmak amacı ile iç tozlarını detaylı olarak temizliyoruz.
  • Kombi bacası ve fan motorunda detaylı temizlik yapıyoruz.
  • Kalorifer tesisatının dönüş hattında yer alan filtreleri söküp temizliyor ve kombi çalıştırıldıktan sonra tekrar kontrol ederek tesisatın durumuna kontrol ediyoruz. (Gerek duyulması halinde petek temizliği öneriyoruz.)
  • Genleşme tankı ( imbisat deposu ) hava, basınç kontrolünü yapıyoruz. Gerekli dengeyi sağlamak için hava yada su ilavesi yapıyoruz.
  • Çakmak mekanizmasını kontrol edip en kısa sürede ateşlemeyi sağlamak için ince ayar yapıyoruz.
  • Gaz filtrelerini söküp basınçlı hava ile detay temizliğini yapıyoruz.
  • Sıcak suyun kombiye en uzak yere ulaşma süresini minimuma düşürmek için sıcaklık termostatlarını değiştiriyoruz.
  • Kombide gaz yada hava kaçağı, sızıntısı olmadığını yüksek teknolojili aletlerimiz ile kontrol ediyoruz.

Baymak Kombi bakımını yaptırmanız durumunda elektrikten, doğalgaz dan ve sudan minimum %1 oranında tasarruf sağlarsınız. Ama en önemlisi cihazınızın uzun ömürlü olması için mutlak suret ile kombi bakımlarını baymak yetkili servise yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.